| celsia98 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Sunt in clasa a 7-a si am un coleg care se da la mine dar deseori nici nu ma baga in seama. Mariei(prietena mea cea mai buna) ii place de asemenea de el dar ea este geloasa deoarece el ma baga pe mine mai mult in seama. Ce ar trebui sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai ar trebui sa ii explici prietenei tale ca tu nu il placi si sa o ajuti sa se cupleze cu el
doar asa o s-o convingi ca spui adevarul
in caz ca tu il placi pe el ai intrat intr-o incurcatura care greu trece

5 răspunsuri:
| MalinaAndreea a răspuns:

Hello...py cand este la mijloc prietena ta cea mai buna si un baiat care deseori te evita tu ce ai alege cu inima? sincer nu cred ca ar putea alege altcineva in locul tau.dar...

| Chitaristu a răspuns:

Daca tu chiar il placi pe baiat si ai zis ca nu te baga in seama, ramai cu prietena ta, relatia voastra nu va tine mai mult de 1-2 luni si daca nu il placi incearca sa ii explici prietenei tale ca tu nu il placi si s-o ajuti sa secupleze cu el

| Piiink a răspuns:

Spune-i respectivuluiii baiat ca tu nu vrei sa ai o relatie cu el si ca Mariei i place de el si incearca si i combini big grin funda puppy dog eyes?

| crazylyna a răspuns:

Da chiar asa ar trebui sa faci nu trebuie sa fi egoista cum stiu eu ca esti de obicei ar trebui sa o ajuti sa se cupleze cu el

| celsia98 explică:

Da crazy in visele tale, Maria stie ca desi imi este cea mai buna prietena eu sunt in stare a ma lupt pentru acel baiat.