| мιcυтѕѕα a întrebat:

Buna seara TPU! am un coleg in clasa de care imi place si imi da impresia ca si lui de mine, dar de curand a venit o fata noua in clasa si se tot uita dupa ea se baga in seama ca ea, credeti ca vrea sa vada km reactionez? ar trebui s afac si eu la fel? daca ar trebui dati-mi niste ideei! funda cel mai reusit raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| LaLaLea a răspuns:

In primul rand, pune'ti haine mai sexy, par desprins, decoletu ceva...dar nici piti schimbare de atitudine si ignora-l, dar nu te da la alti baieti asa poate crede ca nu il placi si nu mai incearca nimic. Igmora'l si daca te place o sa te bage in seama, daca nu ar trebui sa renunti ca nu ai sanse... funda?

2 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Ii platesti cu aceeasi moneda,te bagi in seama cu un coleg si vezi cum reactioneaza,asa ii starnesti si mai tare intereseul,schimba-ti coafura,tinuta,atrage-i atentia, e posibil daca nu reactionezi cat mai repede sa puna fata aia mana pe el si sa regreti, trebuie sa fi diplomata.Bafta!

| BLURRR a răspuns:

Normal ca ar trebui sa incerci si tu sa vezi daca poti sa fi cu el n-ai nimic de pierdutwinkingai sa vezi