| miha96 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare..sunt la profilul de turism si alimentatie in clasa a9a si de la anul trebuie sa alegem una din ele eu as vrea la turism dar ma nedumereste ceva..cat trebuie sa ai media? se da vreun test ceva? fundahappy

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Pai daca tu acum esti la acest profil, nu cred va trebui sa dai test pentru ca la anul vei sti cu ce sa mananca.Nu stiu sa-ti spun exact, mai asteapta raspunsuri, nah, pentru ca eu nu am avut de a face cu asa ceva.Si media nu cred ca va fi o problema pentru ca, in general, daca sunt locuri, vei fi primita.Deci intereseaza-te de locuri intai sa vezi daca ai loc.Si daca vezi ca nu sunt foarte multe si concurenta e mare, incearca sa-ti maresti media pentru ca va conta la concurenta.