| MyloveisJamaica a întrebat:

Buna seara TPU! am si eu o intrebare! sunt clasa a 9-a pe profilul turism si alimentatie si am o nelamurire. din clasa a 10-a sau a 11-a se vor desparti clasele pe turism si alimentatie? unii pe turism si alimentatie. dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Teoretic nu ar trebui.
acum nu mai stiu cum e sistemul.
dar cand eram eu in liceu, am fost la profil economic. in a 9-a si a 10-a a fost la gramada, ca sa zic asa. in a 11-a ne-a impartit pe specializari gen, finante banci, administratie publica, etc.
sincer nu cred ca mai exista subprofile la alimentatie si turism. poate pe chestii gen agentii de turism, hoteluri,