| irina222 a întrebat:

Buna am si eu o problema.
Care este semnificatia cuvintelor xoxo, erm si ^^[ de exemplu buna ^^] nu inteleg, va rog ajutati`ma!crying

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Xoxo-kisses and hugs.
erm-emitator-receptor-mesaj.
iar ^^ esti un fel de"happy".

13 răspunsuri:
| User a răspuns:

Xoxo = hugs and kisses
aia cu ^^ nu stiu cum sa explicthinking

| Jonsdottir a răspuns:

Xoxo=kisses and hugs :X adica pupici si imbratisari

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Xoxo- x = kiss şi o = hug
erm habar nu am
Iar ^^ este un emoticon japonez. Este acelaşi lucru cu ^.^. Imaginează-ţi ca "^" fiind ochii, iar. fiind gurahappy

| c0rn3l1uss a răspuns:

XOXO=Hugs and Kisses. O's = Hugs, X's = Kisses. You can just put O's if you haven't shared a kiss with the person yet.

ERM=Huh?; ummm.

^^= Face, pretty much derived from the koreans, that signifies happiness or signifies that you just owned somebody.
Anime style happy face emoticon.
Happy face, reprecents two eyes that are closed

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Tnx pentru funditahappy

| irina222 explică:

Npchappy

| Cristina_3547 a răspuns:

^^ poate fi si smug

| Bacemi a răspuns:

Xoxo inseamna hugs and kisses ( imbratisari si pupici )
erm inseamna acelasi lucru cu Huh?
^^ inseamna zambet cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X-sarut
o-imbratisare
xoxo ar insemna impreuna ceva legat de 'te iubesc' adica te sarut si te imbratisez

^^- simbolizeaza o figura facuta de personajele din animeuri, un chip fericit

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Nu prea te pot ajuta...stiu doar ca xoxo e un gen de kiss(pupic)sper ca nu gresescbig grin

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

^ = si, dar mai poate insemna si ce zice raul
xoxo = hugs and kisses happy
erm = sincer nu stiu happy

| zumk1 a răspuns:

Xoxo e o prescurtare tipic americana care inseaman pupici si hug. uri "erm"... e o interjectie gen "eeeeh" de cele mai multe ori cand cineva scrie asta inseamna ca e pe ganduri si ^^ seminifica o persoana incantata succes cu limbajul de internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

^^=sall si mai sunt multe ex=\(^0^)/ emoticoane japoneze cel mai des le folosesc fanii anime ca mine laughing :X