| AdRyAnA3 a întrebat:

Care este semnificatia cuvintelor "www"pe care le scrii inaintea fiecarui site?

21 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Initialele cuvintelor World Wide Web. Despre acesta poti citi aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/World_Wide_Web. Numai bine!

mira
| mira a răspuns:

World Wide Web

| georginika a răspuns:

World Wide Web- o retea de computere raspandita in intrega lume

| UNfriendLY a răspuns:

World wide web

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Www provine de la initialele cuvintelor world wide web, care in traducere libera ar insemna marea (intinsa) retea a lumii.

| Anileda a răspuns:

World wide web

| CosteaVlad a răspuns:

World Wide Web happy

| anca_3211 a răspuns:

World Wide Web. Inseamna retea. Gasesti mai multe aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Www.

| Gabitza a răspuns:

World Wide Web happy

| ancutsa410 a răspuns:

Www provine de la initialele cuvintelor world wide web, care in traducere libera ar insemna marea (intinsa) retea a lumii.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Www = world wide web

| prafdestelutze a răspuns:

World wide web

| eluboy13 a răspuns:

World wide web

| ellenutzza a răspuns:

Buna!
www inseamna world wide web.

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

World wide webbatting eyelashes

| stefanb39 a răspuns:

Pai vezi tu e o smecherie inseamna World Wide Web e o retea ok
da funda plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www= world wide web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danubius

| andyandreeas a răspuns:

Este o abreviere de la cuvintele "World Wide Web"!

| Andreya5 a răspuns:

Mi se pare si mie stupid dar chiar am auzit d la cineva ca www ar insemna chiar 666.ca sau incercat si alte variante, dar doar www functioneaza, exact ca si in cazul cipurilor.cu nr.666.acum eu va intreb? VOI CE CREDETI?