| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Am un filmuletz cu poze in pc happy
As vrea sa iau pozele
Cum as putea?

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Foloseste BSPlayer, deoarece cu el poti captura pozele. (nu mai stiu exact pe ce tasta apesi sa faci asta, dar daca dai click dreapta pe film din bsplayer, ai acolo in meniu sa faci captura)
Iar pozele se salveaza in dosarul in care ai instalat bsplayerul.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu sunt in dosaru in care este instalat straight face

| ΔH a răspuns:

Atunci, dupa ce faci captura, in partea de sus, stanga iti scrie ceva, pentru 1-2 secunde (ceva de genu bscap0012)?
Daca da, dai un search cu acel cuvant, si o sa gasesti unde e poza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Msik andym kiss
xoxo
by dydee

| sckorpion a răspuns:

Deasupra butonului Delete este un buton "Prt Scr / SysRq". Faci poze cu el. Intri in Paint si dai "paste". Apoi iti decupezi poza dorita si salvezi. ( Nu uita sa salvezi in format Jpeg) Bafta.

| amaadina a răspuns:

Pai... cu Photo Scape... e foarte simplu...winking

| BackAgainToTPU a răspuns:

Dai play, la fotografia dorita dai pe tasta printScreen. o pui cu paste in paint sau un editor de poze si save. e mai simplu asa.