| ioa_9738 a întrebat:

Buna big grin cum fac un filmuletz cu poze si muzica [ca cele de pe youtube]

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Uite filmuletele mele:
http://www.youtube.com/user/aGHIORGHIU
eu am folosit Windows movie maker si One True Media
la cel de-al doi-lea program trebuie sa-ti faci cont, sa incarci pozele dorite, iti alegi stilul preferat si gata!
tu citeste cu atentie indicatiile, si vei reusi!
succes!

| waXonwaXoff a răspuns:

Dacă vrei să găseşti mai repede movie makerul

start»»run»»moviemk

| Instinkt a răspuns:

Cauti in program files movie maker

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.

| DeMentaa a răspuns:

Mivie marker

| oky a răspuns:

CU Windows Movie Maker care il gasesti in start>programs>windows movie maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu repet ce s-a mai zis îți recomand muvee auto producer
http://www.muvee.com/en/products/ap/ap6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac si eu un filmulet

| anonimmmmm a răspuns:

Da-mi id tau de mess si iti trimit eu un program.Este foarte bun, si rapid.big grin

| charlie the alien a răspuns:

Folosesti Windows Video Maker( ar trebui sa il gasesti in Start)

| drg1994 a răspuns:

Pai pentru asta iti trebuie nerosau orice alt program de facut cduri pup si dupa acea te prinzi repede! succes

| ioa_9738 explică:

Am windows movie maker dar nu stiu cum sa il folosesc

| pisy98maria a răspuns:

Eu stiu un program numit IMAGINATION este tare si are orice vrei si cum vrei sa-ti faci un clip!