| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un filmuletz de sf. de clasa a 8a cu poze cu noi! Ce melodie as putea sa pun? SI cum sa-l incep? Ma gandeam la un citat, ceva...Cine ma ajuta funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Alexa_5960 a răspuns:

Maddy nu stiu ce sa-ti spun eu am folosit
the underdog project-i will always be your friend
fly project goodbye
everyday-high school musical
deoarece si eu sunt a 8a mi sau placute mai frumase melodiile astea si niste colege cand l-au vz mi-au spus ca au inceput sa plangakiss

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Voltaj-Crede... Slide-ul facut la final de a 8a a fost facut de mine...si a iesit perfect pe melodia asta

| HelloKitty20 a răspuns:

Stela Enache-Ani de liceu