| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini. Spuneti-mi si mie 10 jocuri si aplicatii care ar trebui sa le descarc pe telefonul acesta. [FUNDA on the phone

Răspuns Câştigător
| KiddoLegione a răspuns:

Shazam,Fruit Ninja,Angry Birds,Cut The Rope,Doodle Jump,Messu', Magic Piano, BMX Boy, Skater Boy, Solo Lite

2 răspunsuri:
| ok47 a răspuns:

Aplicatii: Shazam, facebook, yahoo messenger, youtube.
jocuri: fruit ninja, talk tom(nu sunt sigur daca iti functioneaza)temple run.

| anonimanonimanonimanonim a răspuns:

Angry birds toate 4, doodle jump, yahoo messenger, es file explorer, irunner
cam astea ar merge pe tel tau.eu mai am fruit ninja hd, realracing, etc