| kapetanos25 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Acum sunt cls. IX si din cate stiu eu cei din cls XII trebuie sa ne organizeze balul bobocilor. Dar am auzit prin scoala ca cei de a XI organizeaza nu stiu ce cu Miss si Mister. Intrebarea mea se refera la : Daca eu nu vreau sa particip la Mister ( chestia care o organizeaza cei din a XI a ), pot sa particip la balul bobocilor care il platesc cei de a XII a? Mersi de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

La voi e mai complicat decat era la noi, pe vremea noastra.eu cred ca tu confunzi lucrurile.
o sa fie un singur bal al bobocilor.balul bobocilor incepe cu un concurs pentru miss si mister, dupa care continua cu petrecerea.la acel concurs trebuie sa participi cu o partenera si trebuie sa treceti anumite probe. daca nu vrei sa participi nu participi. poti sa mergi ca simplu spectator, sau poti sa mergi numai la petrecerea de bal.este decizia ta proprie si personala.
distractie placuta!

1 răspuns:
| kapetanos25 explică:

Asta era. eu le incurcam. Mersi mult.