| LoveIsMyDrug a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la balul bobocilor? Trebuie sa mentionez ca nu particip la concursul acela Miss si Mister... dar vreau sa arat bine happy. Apreciez orice sugestie.

2 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Balul Bobocilor este un BAL pana la urma, trebuie sa te imbraci in rochie, nu in blugi si tricou simplu / camasa - cum te imbraci cand te duci la scoala! Parerea mea e sa optezi pentru o rochie www.RochiiRochitesiFustite.ro

| sfzgfer a răspuns:

Imbraca-te simplu cu un tricou sau mai de preferat o camasa frumoasa, si o pereche de blugi, dar totusi nu simpli.Aici poti sa adaugi o pereche de tenisi si de ce nu o esarfa frumoasa si bine aranjata.Dar cu toate astea sa nu cumva sa te duci acolo si sa puti a transpiratie sau daca vrei sa arati si sa mirosi bine, da-te cu un parfum fresh si de ce nu cu gel