| ZebraaPrint a întrebat:

As vrea sa imi ziceti cateva cabane din Bran, Moieciu, Fundata, Fundatica, in jurul Brasovului pentru chefuri!:* mersi!
La un pret cat de cat bun!:*
As prefera din proprie experienta o cabana la care voi ati fost!happy
Mersi! FUNDAAA!kiss

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Http://www.allturism.ro/bran/pensiunea-stefi-bran/6
Este asezata aproape de centru, parcarea se face in curte, are loc destul. Camerele sunt cu cate un pat mare, baie proprie si balcon pe o singura parte a cabanei. Proprietarul este un mosulet foarte de treaba. Eu am stat cu parintii in concediu in jur de o saptamana, si ne-a lasat camera la 55 lei/noapte. Mi s-a parut avantajos. In curte are o bancuta si un umbrar cu leagan si gratar. Sala de mese sus la etaj cand urci catre camere. Si este o zona destul de linistita, avand in vedere ca e aproape de centru.