| ma3stru95 a întrebat:

Am si eu eu nevoie de putin ajutor big grin! Cine imi poate recomanda o cabana in zona Bran, Moieciu(de jos, de sus) pentru un chef(cu clasa) care sa aiba o camera mai mare pentru dans si cateva camere(nu multe) pentru dormit + bucatarie la un pret acceptabil? big grin Suntem in jur de 20-25

3 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

Vila Alisa in Bran http://alisaturism.ro/content/html/home.htm am fost si e suuuper peisaj minunat si este si loc de dans si camerele sunt ffff mistoo mergeti acolo. meritaaaa si nu e deloc scump

| Yina a răspuns:

Incearca si la Podu Turcului, in Moeciu de Jos. Eu am fost de 3 ori la ei si de fiecare data m-am simtit foarte bine. Au doua corpuri, cel mare, cu receprie, cu restaurant si camere pentru familisti, si inca unul la 10m distanta (in care eu am stat de fiecare data) care are 4 camere si sala de recreere cu ping-pong, darts, etc. Eu in cel de-al doilea am stat de fiecare data si am putut sa petrecem fara sa deranjam pe nimeni happy

| ma3stru95 explică:

Eu caut o cabana doar pentru chef...nu extra conditii cu televizor in fiecare camera, ping pong etc.Mai astept si alte raspunsuri big grin