| Tobessjd a întrebat:

Cate ore fac in plus la liceu daca merg la bilingv engleza? Care ar fi avantajele dacă mă duc la un liceu bilingv?

Răspuns Câştigător
| anonime112 a răspuns:

Buna, eu sunt la bilingv engleza si am ore in fiecare zi pana la 3 iar, avantajul este atunci cand termini clasa a 12-a vei da niste competente si vei primi o diplomă cate te va ajuta mult pe viitor, de exemplu daca vrei sa lucrezi in străinătate, cu acea diploma vei primi minim 300 de euro in plus (*minim*)