| JustMe_4560 a întrebat:

Caut niste statusuri gen: Si ce daca ma port ca un copil? tu iubesti copilul astatongue. Cam asa ceva era statusul.Eu tot caut si nu gasesc:d. Daca aveti voi ceva statusbig grin. Dau fundita cele mai frumoase:*

Răspuns Câştigător
| MαÐÐá a răspuns:

Fain statusul tau tongue

Zilele bune se cunosc de dimineata, adorm zambind si ma trezesc cu zambetul pe fata! [:X]"

Si orice varsta are nebunia ei de`o clipa [:X]"

De cate ori gandesti la "cum ar fi fost daca?":phbbbbt"

"Muzica este vibratia iubirii, pe intelesul fiecarei inimi day dreaming

Abia cand a plecat plangand si n-a mai fost a ta. te-ai indragostit numai de ea!; x

Perfect:X e felu' meu de a fi.Sunt mai copilaroasa, dar mai deosebita.Vei intelege intr-o zi smug"

raman la fel, dar devin altfel smugday dreaming

Iubeste-ma, uraste-ma, mi-e indiferent oricum in ambele cazuri ti-e gandul la mine!laughinglove struck

De-ai privi adânc în ochii mei Ai vedea ce-nsemni pentru mine..."day dreaming

Tine-ma aproape caci s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un DIAMANT in timp ce colectionai pietricele:X

Frumusetea unei femei, isi are sursa in OCHII ei.kre sunt poarta de intrare in inima ei!"winkingsmug

Cu simt al umorului dezvoltat dar prea serioasa...big grin

Oriunde as fi il port cu mine-n gand!love struck

"poarta-te frumos cu ea. e prea mica si nu stie ce vrea. poarta-te frumos cu ea... intr-o zi a fost prietena ta..."

- Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!

- Ori n-ai vrut, ori n-ai stiut, Sa pretuiesti tot ce ai avut! oh go on

- Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea

- Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!

-Next time? There won't be no next time! happy

-Ma doare cand vad ca nu iti pasa si imi spui mereu"nu mai conteaza, lasa''!

-Iubeste-o nu o lasa sa plece, fa-o sa uite ca ai fost rece!

nu stiu daca sunt exact ce cauti tu dar mai am tongue

9 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Rea.cu cine merita copilaroasa. da pentru ca imi place. bunul meu simt? depinde de al tautongue sau suflet de copil lacrimi de adult si esenta tare.asta e fetita ke te'a ridicat in picioare big grinbig grinastea le stiulaughinglaughing

| MαÐÐá a răspuns:

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Si ce daca ma port ca un copil? tu iubesti copilul asta

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine. Dar daca tot o faci, fa-ma sa ma simt bine!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

cand nu o sa mai fiu, poate ca atunci o sa-ti dai seama ce'ai avut.winking

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente love struck

Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiatwinking

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase, mai bine spune-mi un adevar dureros. Te voi aprecia mai mult.

Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti

Mai sty? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas. Tu tot cu ea in gand.

Orice s`ar intampLaa `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`! Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa `!

Eu te-am avertizat sa ma tii aproape de tine.Acum realizezi ca ai pierdut un diamant cand tu erai ocupat sa culegi pietricele!

Niciodata nu vei mai gasi pe cineva ca ea, cineva care sa te faca sa te simti asa cum te facea ea candva, si nicicand nu va mai fi ce-a fost odata, pentru ca tu ai lasat-o sa plece, si nu va mai fi nicicand o alta data; x

si stă în casă tristă plange dupa el, si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Baga bine la cap si nu uita nici intr-un veac ca eu sunt fetita care ti-a pus capac!

|>| Ce? Tu o stiai cand plangea cu ursuletZu in mana? Pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina smug happy |>|

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

Spune-i stop cand te streseaza, spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza

Las-o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci stii mai bine ca oricine... ea, intr-un sfarsit, tot se ridica...si zambeste!

Sa Faci DiferentSa Intre Alte Fete Si Fata Ta...Sa stii Ca Toate Te Vor... Dar Ele Nu Te IubeSc Ca ♥EA♥!winkinglove struck

Dc privesti in trectul indepartat? cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

Aparentele inseala, un zambet nu se compara, tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

18."Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna"... Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

19.•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente! O sa rad, O sa Traiesc. Dar fara s Iubesc`! Dar mereu, nu uiTa. Vei ramane Special iN viata mea:*•o°"

24.Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietzii tale... Care contzine clipe dulci, da` si amare

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

"Indiferenta ta il doare, dar la cat orgoliu are, nu-si recunoaste nici macar lui ca ii e dor de tine"

"Eu iti spun tu nu intelegi [] Tu vrei sa ramai Eu vreau sa pleci [] Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat?! Ai fost doar un capriciu.Si ti-am demonstrat []!""

Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai multhee hee

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inocenta, chip pervers

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, asta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat, imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie. Sincer, n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie.

Nu O laSa Sa pleCe. e sinGura care` te inteLege. iubeste`O, fa`O Sa uiTe ca ai fost reCe!

Acum vad. prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar! ti` s-a urcat la cap.

Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume.

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu.

Anunta`ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat, lasa minciuniile prietenilor pe care le-ai ascultat, formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim, cheama`ma si o sa vin

Asha ca nu plange, revino`ti in fire...Asha e in viata, unu` trece altu` vine, In fine!oh go on

Esti jalnica si o sti prea bine, nu ma ura ca sunt mai buna dect tine, uraste-ma ca prietenul tau intoarce capu dupa mine chiar si-atunci cand e cu tine!

si stă în casă tristă plange dupa el, si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Si ma simteam putin ciudat, dar am ascultat mereu
Insa, un lucru n-am crezut, il consideram o barfa
Am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa!

Da, poate te-a iubit candva.[thinking]. si poate nu de mult inca te iubea.[:X]. dar tu pana acum nu ai vrut-o.[sad]. ai vrut pe altcineva.[straight face]. iar acum cand tu o vrei pe ea.[:X]. nici nu se mai uita in directia ta[winking]

o vezi? nu e trista, chiar deloc, zambeste suav, are privirea de foc. E dulce si o iubesti stii bine, dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

# Nu te Supara daca l'ai vazut Cu vreuna Vreodata. la draq fata u esti cea M'ai Importantawinking

D`abia astept ziua`n care vei veni, plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Greseala Pa!

#Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •

Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima
• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•"

Copilu` din mine se tine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

""[] Semnez Scrisoarea De Adio Te Pup Si Pa'... N'am Sa Mai Apar Vreodata In Viata Ta!""

Sunt lucruri care nu vrem sa se intample dar trebuie sa le acceptam! sunt lucruri p care nu le stim dar trebuie sa le invatam.si oameni fara d care nu putem trai dar p care trebuie sa-i lasam sa plece

"Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta"

Ar trebui sa stii mai clar ce vrei, el are de pierdut tu esti OK

Tu tzineai Mult la el,. º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul. º•

"Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece!"

| micaella a răspuns:

Sa poti sa crezi Cand unii te inseala, Sa te ridici Cand altii te doboara, Sa poti pastra Cand altii vor sa te alunge, Sa razi Chiar daca sufletul iti plange Si cald ramai Chiar daca afara ninge Asta'i arta de a INVINGE

Te iubesc in stil fitos...
Pe sistem periculos...tongue

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija de viata ta nu de-a mea.

nu'mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti pentru ca s'ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta.

Ce le pasa pe cine iubesc, cu cine vorbesc, De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac... cu cine, cum, unde si cand?!

Sapte ganduri,
Sapte stele,
Sapte mari pline de miere...

Sunt o proasta ca te'am iubit
Desi nu e vina ta,
Eu te vreau pe tine
Si tu o vrei pe ea!

Te iubesc la nebunie...Ca un tort pe farfurie... Te'as manca cu linguritza numai Sa'ti sarut GURITZA kiss

km atatea imi plac mie... fundita?:d

| micaella a răspuns:

Super status chiar sunt faine kiss big grin

| micaella a răspuns:

Mai sunt cateva da' le'au pus fetele big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e felul meu de-a fi... N-ai inteles tu?! Va intelege altul in alta zi.winking

| Maryna_6473 a răspuns:

Ma port ca un copil pentru ca asa vreau eu!
Nu ma pot schimba pentru tine!
Sunt un copil cu ceva special care vrea sa iasa din banal!
Daca ma iubesti.o sa accepti copilul asta!
:X
sper ca te-am ajutat.
:*

| KoKoOo a răspuns:

Si daca sunt o copila ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca TE IUBESC ce? Orcum tu nu vei intelege! oh go on

cam atat stiu... daca vrei, o sa mai caut sau o sa fac niste statusuri noi tongue :*

| DedeBianca a răspuns:

Cel mai bine e sa copilaresti sa uiti de rele si sa visezi
Invata`ma, nu ma certa sau lasa`ma sa`mi vad de copilaria mea :*
Orice varsta rae nebunia ei de`o clipa :*
Sper sa te fi ajutat!