| DoRiNutZaDulCiKa a întrebat:

Buna:*Vreau si eu niste statusuri:X,gen : Si ce daca ma port ca un copil? Daca ma iubesti o sa accepti copilul asta!... Eu tot am cautat, si nu am gasitsadPoate ma ajutati voi:X. DAU FUNDA LA CELE MAI FRUMOASE:*!love struck

2 răspunsuri:
| SirGeo a răspuns:

Eu zic ca aici gasesti de toate funda plz.

| NuImiSpunNumele a răspuns:

1.Asta-s eu n-ai ce face mami, alta nu mai face!
2.Mai bine, sa ma ai pe mine ca iubita, pentru ca sunt copil, ma poti creste tu. Decat ca ai o tarfa care iti goleste buzunarul.
3.Mai bine, sa fiu un copil inocent, decat o tarfa fara talent.
4.Da sunt copila si ce? Sunt copila care te-am fermecat dintr-o privire.
5.Am suflet de copil, caracter de adolescent, sunt in faze in care nici eu nu stiu ce e corect.
Sper sa iti placa.