| LaurikusDiDi a întrebat:

Ce ati dat voi iubitului/iubitei la aniv de 1 an? (sa zicem ca aveti intre 14 si 18 anilaughing ) glumesc. oriqm :*tongue ast pareri! cel mai interesant raspuns funda!

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna,eu sincer la aniversarea de un an nu i-am dat nimic iubitului meu; consider ca iubirea care i-o dau zi de zi,e de ajuns si daca chiar vrei sa faci o surpriza placuta pers iubite,poti sa ii daruiesti ceva ce si-a dorit de mult timp sau ceva asa facut de tine,ceva din inima.
Consider ca cel mai important e sa fi alaturi de pers iubita,sa ii oferi iubire mereu si sa simta ca e iubit.
O frumoasa declaratie de dragoste,originala ar fi super asa ceva din toata inima,sau sa mergeti undeva numai voi doi, o seara romantica in 2, e ok, depinde de preferintele fiecaruia.