| alexandradlr a întrebat:

Voi ce cadouri i-ați face iubitei/iubitului?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Perie de dinti electrica

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iubitei, pantofi cu toc cui 10-12 cm

| Freya1 a răspuns:

In general chestii pentru masina.
Nu stiu,huse, jante, faruri sau stopuri noi, accesorii mărunte cum ar fi o cana sau termos personalizat.
Dar si un ceas, ca ii plac mult ceasurile.Sau un telefon, sau un laptop ca si asa vrea sa le schimbe.

De ziua lui, pentru ca se ocupa cu mecanica i-am luat o trusă performantă de chei pe care si-o dorea de mult, un mp5 pentru masina si un ceas.

| SilentRain a răspuns:

Un sicriu

| Marius22222222222 a răspuns:

Depinde

| Saiko10 a răspuns:

Daca tipul e alcoolic, o cantitate generoasa de alcool il va face foarte fericit.

| Anee1667 a răspuns:

Ceva simplu şi semnificativ pentru că gestul contează.
Poate o caricatură cu amândoi, un album foto personalizat, o carte în care aş sublinia câteva cuvinte care descriu ceea ce simt pentru el/ea, o decoraraţiune/cutie muzicală, un tort făcut chiar de mine, un tablou cu un citat care îi place sau o minivacanţă pentru amandoi timp de o zi, undeva unde e multă liniste şi multe de vizitat.

| Anonimic a răspuns:

Bijuterii