| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Ce ia-ti zis iubitului/iubitei cand v-ati despartzit de el/ea? thinkingthinking

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

El mi-a zis asa:"Dupa comportamentul tau cred ca vrei sa ne despartim.Este adevarat? Eu:"Da! Relatie nu mai merge! Intelege'ma si tu! Vreau sa ne despartim!". Cam banal dar asta ewhistling

App:Incearca sa nu mai folosesti "tz"happy

| Rukhsandra a răspuns:

Ca numai merge si nu meritam sa ne chinuim intr-o relatie care ne face pe amandoi sa superim big grin

| Rukhsandra a răspuns:

Suferim *

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ultima mea despărţire de care mi-a păsat mai mult decât unei cepe degerate a fost acu' 4 ani. N-am apucat să-i zic nimic pentru că pur şi simplu a dispărut happy
În rest, în general vorbesc frumos. Despărţirea nu trebuie asociată cu înjurături, huiduieli şi jigniri.
Ce dracu? Suntem oameni nu animale! Oare?

| PurpleLadybug a răspuns:

Nimic. m'a disperat odata ca m'a urmarit si cand a ajuns la "locul faptei" a incercat sa se bata cu un prieten foarte bun. eu am tipat la el sa inceteze, si am vazut ca e turc, am facut stanga imprejur si am fugit acasa. nu i'am raspuns la telefon, pe mess sau la mesajestraight face poate n-a fost bine, dar a fost cu multe avertismentestraight face

| tremurici a răspuns:

Eu sincer i-am zis: du-te dracu de c***a!happyo iubeam destul de mult:-

| buburuzaucigasa a răspuns:

Ca m-a facut sa sufar foarte mult si ca nu mai stiu cate nopti am adormit plangand din cauza lui si ca nu merita dragostea mea pentru ca el isi bate joc de ea.

| Ioana_2793 a răspuns:

Pai nimicthinking
Nu am vorbit cu el.
i-am lasat un mass pe messenger in care ii spuneam ca nu mai merge, ca nu il mai plac, ca sper sa se indragosteasca de cineva care sa-l iubeascathinking
Si dupa i-am dat ignore.
Nu ar fi avut rost sa stam la discutiibatting eyelashes

| Shalalala123 a răspuns:

Poi. i-am zis pur si simplu ca nu mai are niciun rost si ca mai bine s-a uitat totul ce a fost intre noi doi.big grin