| Pink_2731 a întrebat:

Buna:*Ce inseamna cand un baiat te priveste fix si zambeste asa pe nevazute? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Inseamna ca te-a observat si ca i se pare ca esti simpatica dar nu vrea sa iti dai seama de asta. poate inca e la etapa studiatului si nu vrea sa actioneze inca, iti place sa te observe doar. eu zic sa astepti putin si lucrurile vor veni de la sine daca el este interesat de tine.

4 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Inseamna ca te place dar nu prea stie cum sa zica asta din pacate si asteapta sa meri u sa faci primul pas ca mai nou asa elaughing

| Kindly a răspuns:

Daca iti zambeste atunci cand crede ca nu i-l vezi, inseamna ca e nebun laughing adica zambeste ca vine p el laughing) deci nu straight face am glumit.
probabil cand te vede ii aduci aminte de vreo fata din viata lui sau ai facut u ceva si lui i se pare amuzant. sau pur si simplu te place big grin. nu te lasa amagita de zambete, unele pot aduce si urmari triste nu neaparat fericite!

| Smileee_3231 a răspuns:

Cred ca inseamna ca il interesezismug. Daruieste-i si tu un zambet poate iese ceva:*.

| dumitruanca17 a răspuns:

Ca te place sau te simpatizeaza sau simte ceva pentru tine :X> Ca te iubeste mai pe romaneste love strucklaughing
funda puppy dog eyes?