| wdsasd a întrebat:

ce parere aveti despre site ul asta www.tenesi.ro? e teapa? a cumparat cineva? tenisii sunt originali sau contrafacuti?

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat de la ei si mi-au trimis ce am comandat, sunt foarte multumita de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant cei mai tari mi-am luat multe perechi de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant cei mai tari mi-am luat multe perechi de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant cei mai tari mi-am luat multe perechi de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venerez tenesi.ro:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va zic sincer ca sunt niste mari facaturi.Tocmai plang cu ei in mana, sunt marca BAZAR. Mi-am luat o pereche si ghici: 38 e de fapt 40, culoarea este alta, vin in cutie "respect" si miros puternic a prenandez. I-am sunat dar surpriza iar :Nu raspund. Imi si imaginez ca daca ii returnez raman si fara facaturile astea ordinare si fara nici un leu inapoi.NU faceti greseala mea daca nu vreti sa patiti la fel. (cei care dau mesajele pozitive sunt administratorii site-ului)*.

| dianabc a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la urma ti-ai recuperat banii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cooool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sunt vax, rau cat dai atata ai, nu degeaba costa un mil. eu unu sa nu-i mai vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ai cumparat pana la urma dupa tenesi.ro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi all, sincer nu mai intelegi nimic, sunt buni sau nu? dar pute'au sa lase si iei un Nr de tell acolo...in poze's foarte ok, dar surprizastraight face. Multumesc, dar dati va rog si voi un raspuns sigur...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumparati de pe acel site...mai bine dati banii unui amarat decat sa va luati teapa cu niste chinezarii imbibate de miros de prenandez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu unu nu cumpar de la ei.de unde stiu ca cei care au zis ca's super si bla bla nu apartin acelui site? tind sa i cred pe cei care acorda negativ! Deci parerea mea e ca sunt contrafacuti.mai bine strangi un ban si iti cumperi de www.converse-online.ro...dai un ban dar stii ca s originali

| anotherchild a răspuns:

1. Cei care au spus ca sunt originale produsele sunt administratorii site-u-lui.
2.Scrie clar in termeni si conditii ca produsele pot diferi fata de cele din poze - deci daca citesti cu atentie iti dai seama ca iei teapa.
3.Au jos puse `traficul` - unde nici macar nu au inscris site-ul. L-au pus doar pentru. `decor`.
4.Nu trebuie sa intrebi aici, citesti cu atentie termenii si conditiile si iti dai seama ca sunt niste tepari.
Bafta.

| oana2ali a răspuns:

Mie mi-au ajuns repede in 2 zile si sunt super multumita de ei

| onutsssa a răspuns:

Pff. Si eu am comandat aseara si azi am si confirmat prin telefon. x_x Acum nu stiu ce sa fac, m-ati pus total pe ganduri. Astept sa vina, insa dupa ce ati spus e clara treaba. Sper sa-i port returna daca nu sunt multumita...

| seNzro a răspuns:

Deci. sal! Cu parere de rau dupa ce am citit aici, nici nu stiu ce sa mai fac! eu i-am comandat acum 2 zile, nerabdator cand am vazut acel pret si azi din plictiseala la pc m-am gandit sa caut si am gasit deci sunt surprins sad...nici nu o sa-i ridic, ce se poate intampla daca nu ma duc sa ridic? stie cineva ca eu 1 nu? o sa ii se trimita marfa inapoi lui intr-un termen de 30 zile parca nu? sa-mi zica cineva mc! ca n-am de gand sa ma incalt cu chinezariile alea

| seNzro a răspuns:

Deci nu stiu ce sa mai fac! Am comandat produsul acum 2 zile si astazi din plictiseala am cautat despre site si am gasit deci sunt sruprins neplacut. Nici nu cred ca o sa ma duc sa-i ridic de la posta ii las acolo. Stie cineva daca mi se intampla ceva? daca am comandat si nu i-am ridicat? sau i se va trimite produsul inapoi dupa un anumit timp? sa-mi zica cineva

| lore94 a răspuns:

Am cumparat recent o pereche de tenesi de la ei. Sunt niste fake-uri ieftine si nici macar marimea potrivita nu mi au trimis-o. As vrea sa ii returnez, credeti ca mai am sanse sa imi recuperez banii?

| lore94 a răspuns:

Am luat o pereche de tenisi de la ei si nu sunt originali. Acum as vrea sa ii returnez, dar nu imi mai raspund la mailuri. Credeti ca mai am vreo sansa?

| count a răspuns:

Am cumparat tenesi negri si au venit albi si nici nu sunt originali. La mail nu raspund si nici la telefon.