| ciprian112 a întrebat:

A cumparat cineva pana aucm de pe site-ul www.tenesi.ro? vreau sa imi iau o pereche de converse, vad ca sunt la oferta acum, si ma intereseaza daca sunt originali, nu vreau chinezarii! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AOD a răspuns:

Iti zic sincer sa nu iti iei converse de acolo clar deci sincer zicbig grin... se vad dupa ei ca is facaturi... sia luat varamea mai bine te duci u la un ray sports si iti iei de acolo big grin

9 răspunsuri:
| alexandraaaaa a răspuns:

Da.stii dupa ce ii cunosti...mereu la celelalte tipuri de tenisi chestia aia alba, baza, sau talpa... e foarte stralucitoare.la converse nu e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deruta.nu te baga...winking...sunt chinezarii!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originalii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originaliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt supperr am am luat o pereche de la ei dar nu sunt sigur ca sunt originali dar la bani de 100 de ron ce vrei dar sunt suppeer ok eu o sa mai cumpar de la ei

| mhg a răspuns:

Eu mi-am luat de la intersport din carrefour, au si de fete si de baieti diverse modele. Daca nu ai intersport in carrefour, poate gasesti magazinul prin vreun mall.

| oana2ali a răspuns:

Eu mi-am luat 3 perechi de la ei pana acum, sunt super ok si o sa mai imi iau big grin

| oana2ali a răspuns:

Eu mi-am cumparat 3 perechi pana acum de la ei, sunt super ok si o sa mai imi iau big grin

| blonda222 a răspuns:

Sunt pe bune, mi-am luat eu si fratemiu de la ei, ambalati la cutiehappy