| wdsasd a întrebat:

ce parere aveti despre site ul asta www.tenesi.ro? e teapa? a cumparat cineva? tenisii sunt originali sau contrafacuti?

52 răspunsuri:
| D33a Smiles a răspuns:

Am luat eu o pereche acum cateva luni. E pe bune, numai ca vine cam tarziu comanda.Can dupa 2-3 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat de la ei o pereche de tenisi de la ei. dar mi-au trimis alta culoare. si acum astept de o luna si nici un numar de contact nimic. si sincer tenisi nu par pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumparati, o sa va sune o cucoana pentru confirmarea comenzii, bineinteles ca am intrebat daca sunt originali si mi-a spus ca da dar cand au ajuns, supriza. FACATURI de la obor. Nu Cumparati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU COMANDATI! e super teapa...primiti niste chinezarii ordinare

| wdsasd explică:

Multumesc pentru sfaturi

| oana2ali a răspuns:

Mie mi-au ajuns repede in 2 zile si sunt super multumita de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...pana la urma ce ar trebui sa cred despre acest site?happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E teapa. sunt fake-uri asculta-ma, am mai avut Converse si nici macar cutia nu e originala scrie pe ea "RESPECT"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E FAKE! confirm si eu! FACATURI! Nu cumparati...eu regret acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake...nu cumparati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originaliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali, am cumparat si eu saptamana trecuta, au ajuns repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe bune, mi-am luat multe perechi de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super marfa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e singurul magazin unde preturile sunt asa de mici, eu mi-am luat de la ei si iti zic sincer ca se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tenesi.ro sunt cei mai tari :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is pe bune numai ca au ajuns in 5 zile la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint misto rau tenesii mi-am luat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt marfahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia care zic cas fake n-au nicio treaba cu realitatea, eu mi-am luat de la ei si sunt ok tenisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E okay siteul i-am luat la jumate de pret fata de magazine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul tenesi.ro sucks! eu nu am reusit sa comand.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat de la ei si mi-au trimis o pereche pe care scria un nr dar in realitate este alt numar...nu cumparati sunt facaturi, mie imi pare rau ca am cumparat de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci totusi, is contrafacuti sau originali ca nu mai inteleg nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat de la ei si mi-au trimis ce am comandat, sunt foarte multumita de ei