| Terraplanet a întrebat:

Bună, cei care sunt la Universitatea din București încep cursurile anul asta pe 30 septembrie? Că pe 1 octombrie este marți. La Poli începe am auzit, pe 23 septembrie și unii spuneau ca peste tot(la toate facultățile) încep la fel. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Universitatile incep pe 1, indiferent cand pica. Eventual, daca pica vinerea, se mai poate amana pana pe 4.

Politehnica are alta structura. Incep mai devreme, termina mai devreme.

1 răspuns: