| Carolina1972 a întrebat:

Credeti ca se vor amana examenele? Pana la urma si Moldova a amanat tot!
Ce solutie credeti ca ar fi cea mai buna pentru toti?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Esti foarte random.

5 răspunsuri:
| prapaditu a răspuns:

Cel mai bine e sa te apuci de sport... prin casa sau pe afara sau să-ți cumperi o bandă de alergat, în cazu în care you not have money iesi afara si aleargă până nu mai poțilaughing

| Carolina1972 explică (pentru prapaditu):

Alearga tu

| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu, nu se vor anula, desi cu totii vrem asta...

| Adry05 a răspuns:

Examenele se dau online, ce diferență ar fi că se dau acu sau mai târziu? a că v-a fost vouă lene să învățați până acu și ați luat totu ca o vacanță, aia e nu e problema insituției care trebuie să vă dea examenu. știați că aveați, trebuia să învățați nu să frecați menta toată ziua în timp ce vă plângeți cum n-aveți nimic de făcut în casă.

| Carolina1972 explică (pentru aXy99):

I know :p