| PaulaGGiyongchy a întrebat:

Cum pot sa fac bara de jos la desktop transparenta(sa se vada desktopul prin ea)la windows 7?

Răspuns Câştigător
| LifeSTOPx3 a răspuns:

Simpluu big grin.
1. da click pe mous dreapta
2. acolo scrie personalize
3. se deschide o chestie de aia.
4. cauta pe jos ca scrie,, window color "
5. apar acolo niste culori da pe alb
[ daca nu iti place poti face si asa ]
6. mai jos de culorile alea scrie,, enable transparemcy "
7. daca casuta nu`i plina da click si gta [ inca nu am terminat ]
8. daca vrei sa se faca putin mai clar mai jos scrie,, color intensity "
9. da chestia aia spre stanga big grin.
10. Pune o imagine super.

- sa stii ca depinde adica eu am windows 7 ultimate poate u ai altfel.
- fundita te rog ca sunt noua vreau si eu cateva puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Lde_GM_Basa_1998 a răspuns:

Dai acolo sa la Themes Aero!

| puya07 a răspuns:

Click dreapta jos de tot la personalize dai click, apoi windows color e a 2-a casuta dai acolo si ai color intensitywinking

| Anynamee a răspuns:

Click dreapta de desktop,personalization,apare o casuta,dai jos pe un patratel unde scrie window color, apar mai multe culori, dai pe alb si jos iti apare intensitatea culorii pe care o dai cea mai mica. funda happy?

| CrAzYxStAr a răspuns:

Mie nu-mi merge nu imi apare asa ce pot sa fac?