| Raul5521 a întrebat:

De ce nu imi apare la windows 7 bara transparenta si nici nu pot s-o fac transparenta! Plzzz raspuns!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

1. ce placa video ai? nvidia/ati, serie/model?
2. driverul video e instalat?
3. ai Aero activat?(click dr pe desktop-->personalize-->aero themes)

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Pai de la inceput intra si pune tema windows-ului 7, ca poate o ai pusa pe cea clasica. Apoi intri la Personalizare -> Aspect si culoare fereastra si modifici de la "Intensitate culoare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut prietenehappy
daca vrei sa o faci transparenta du-te la presonalizare si selecteaza una din temele aerohappy

atunci o sa apara transparentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.joci.in/membrii.php?id=22120 clik pe site ce tare e :))