| Laleh a întrebat:

.cum se poate de filmat cu camera de la laptop? e posibil?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sigur ca e posibil! Deschizi camera (dar nu de pe mess) si setezi acolo sa faca video nu poze

| Laleh explică (pentru lpavel):

Pai si cum sa o deschid? eu am laptop

| lpavel a răspuns (pentru Laleh):

Daca nu ai comanda rapida pe Desktop atunci cauta in C la programe instalate, daca nici acolo nu te descurci, instaleaza o alta camera numai ca sa-ti faca comanda rapida pe desktop,(tu nu o sa folosesti aia) apoi la mess la setarile video call setezi cam. de la laptop. Asa vei avea o comanda rapida pentru setarile cam. Sper ca te-am ajutat!