| ZapacealaAa a întrebat:

Buna!big grin vreau si eu niste statusuri, descrieri la poze pe hi5 si facebook cat mai multe, din orice domeniu(de dragoste, triste, haioase, cu injuraturi, cu subinteles, etc) La cele mai bune dau >fundabig grinwinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

M-ajuti sa trec peste momentele grele, tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele.
Doar tu poţi simţi tristeţea mea la telefon.
Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.
Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.
Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc... poti sa ma parasesti!
Nu asculta prostiile ce le spun unii. Nu uita, tu pupi gura mea nu gura lumii.
El major si ea minora blushing.
Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara.
Cand e fericita, surasul ei n-are egal.
Tine tigarea pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju` pe chistoc.
Asa e si va fi mereu, o fata buna langa un baiat rau.
Am plecat departe, in tari de lume uitate, in tara iubirii pe continentul indragostitilor si in galaxia inimii tale, dar din pacate tu erai pe planeta altcuiva!
Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas.
Esti pericol de frumos =p~!

30 răspunsuri:
| jn48999 a răspuns:

Buna! cum imi pot schimba imaginea de la acest site?