| mygirllady a întrebat:

dau fundita daca ma ajutati. A folosit careva crema pentru modelarea corpului sau pentru celulita de la Anew Clinical Avon? Daca da, spuneti-mi va rog daca are efect.Multumesc mult!

1 răspuns:
| florina15 a răspuns:

Nu prea este eficienta, nu se observa nici o diferenta si mama a incercat si nici un rezultat, mai bine te masezi de cel putin 3 ori pe saptamana cu zat de orice cafea si se duce celulita, iar pielea ramane fina, fina...Succes