| mygirllady a întrebat:

dau fundita daca ma ajutati. A folosit careva crema pentru modelarea corpului sau pentru celulita de la Anew Clinical Avon? Daca da, spuneti-mi va rog daca are efect. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dupa multe creme folosite am ajuns si la Anew Cliincal Avon. Vreau sa-ti spun ca la mine a avut efect.Am respectat, insa, strict tot ce mi-a recomandat medicul. Funda te rog big grin

| AlEx24r0ony a răspuns:

Pai a folosit-o maicamea si ea a fost cat de cat multumita. Daca vrei mai multe informati contacteaz-o pe id de mess doste_sexy2222. Sper sa-mi dai funda ca nu am avut niciodata!

| ionelusha_9352 a răspuns:

Nu eu o prietena de-a mea a folosit-o si nu merge nu iti cheltui banii degeaba mai bine apuca-te de sport sper ca ti-am fost de folos funda

| diavolitza_5837 a răspuns:

Am folosit eu si nu are nici uh efect benefic mai degraba iti face pielea uskata si fara aspect iar despre efectul asupra celulitei si modelarii corpului nu e buna te mai bine incerci sa te modelezi prin sport si o dieta buna decat cu crema aia mai ales daca esti minor... sper ca te-am ajutat