| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge metin2fun? Adica stiu s-a mai intamplat asta o data, si si-a revenit, dar vreau sa stiu de data aceasta cand isi va reveni?

3 răspunsuri:
| Demmet a răspuns:

Nu stiu exact. Dar sper sa isi revina, au niste probleme serioase, datorita anumitor hackeri care au deteriorat baza de date a serverului si a devenit instabil. Deci prea curand nu il vor readuce la viata, so apuca-te de alt server. Un sfat: mt2 bm

| B3stB0y a răspuns:

Eu am multi prieteni pe fun si sper sa se repare repede!

| Bagel a răspuns:

Mie mi-a mers bine desi destul de greu cand trecveai prin portale si uneori imi dadaea erori da in rest era bine