| ilovei a întrebat:

Buna dragilor. Am o problema destul de grava pentru mine. Astazi,dupa ce am deschis un e-mail,am vrut sa il trimit mai departe. Dar nu stiu ce am facut,si pe langa faptul ca mi-am sters e-mailul ala,am sters mai multe. Si nu stiu cum,mi le-am sters pe toate primite in ultima vreme(cateva luni). Pentru mine este foarte important pentru ca primesc e-mailuri importante. Va rog ajutati-ma,imi mai pot recupera e-mailurile? Am uitat sa specific, nici nu mai pot primibig grin. Va rog mult de tot ajutati-ma. crying

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acolo unde le-ai sters exista si cos de gunoi. Cauta-le acolo.