| NykuMjFan a întrebat:

Salutare. Probabil cu totii ati auzit de yahoo mail nu? logic. Ma intreb, si chiar pentru mine e un fel de problema: 1. De ce unele mailuri nu se trimit asa cum trebuie? Adica am trimis un mail cuiva, destul de lung si am atasat niste poze (50 fotografii) si acea persoana nu a primit e-mailul, nici la spam nu e. De ce?
2. De ce unele e-mailuri intra la spam? de ce e nevoie si de asta? unele mailuri care intra acolo sunt importante. Ma rog... astept raspuns. Cine raspunde la ambele Funda :X

1 răspuns:
| Kanghu a răspuns:

1. Posibil o eroare, esti sigur ca s-a trimis. In unele cazuri trebuie sa treaca nitel de timp.

2. Pentru ca pur si simplu e nevoie! Asa recunosc filtrele Yahoo, ca fiind spam. Pai poate tu nu, dar sunt multi care primesc mailuri de genul astuia:

http://imageshack.us/f/163/18602750.gif/