| beeib a întrebat:

Buna happy
eu am 13 ani. si sunt cu un baiat de 16, care insa a plecat in italia. si ne vom vedea la vara atunci cand ma voi muta si eu acolo
vreau sa stiu ce credeti. el imi spune ca ma iubeste foarte mult, ma adora. ma alinta mereu. si cand nu prea are timp sa vorbeasca imi spune "scuze pui ca nu prea am timp de tine, dar promit ca imi fac. nu te superi, nu? te ador". si chestii din'astea foarte dragute.
prietenele imi spun ca daca ar fi fost genul acela de baiat care sa stea cu o fata doar pentru s*x, nu mi-ar mai fi propus sa fim impreuna. si ca intr-adevar tine la mine.
voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Kata_1646 a răspuns:

Pai sunt mai multe posibilitati ori e cu tine si e cu alta in acelasi timp ori intr-adevar te iubeste dar atata timp cat sunteti al distanta nu poti sti asa ca ar trebui sa faci ce iti zice inima daca tu crezi ca te iubeste si simti asta nu conteaza ce zic alti.

| smile a răspuns:

Buna! Te poti astepta la orice din partea lui pentru ca nimeni nu stie ce gandeste el si ce are de gand sa faca. Poate chiar te iubeste insa trebuie sa te gandesti ca este si la varsta la care majoritatea baietilor vor sex.Sa inteleg ca nu sti ce sa crezi...ca te iubeste ...sau ca vrea doar sex.Totul depinde de tine pentru ca eu nu pot doar decat sa imi spun parerea si sa dau cu presupusu.Tu sti cel mai bine cum decurg lucrurile intre voi.Tu il cunosti cel mai bine. Poate el are sentimente sincere fata de tine dar totusi trebuie sa fi cu ochi in patru si sa nu te lasi manipulata.Succes