| GoGoSHiKa a întrebat:

Buna all am o intrebare merita sa iubesti un baiat care iti spune ca te iubeste si ca te adora te alinta te ia in brate te saruta? multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Mai depinde si dupa baiat daca e smecheras... dupa o luna te lasa apoi o ia pe alta si tot asa... Daca este mai timid relatia ta va dura foarte mult timp happy
Eu sunt cu un baiat de 16 ani si este mai timid :X si suntem impreuna de 7 luni aproape 8 big grin
Depinde cum este baiatu big grin Iubestel! daca merita, daca te adora, te alinta... ce mai vrei de la el?smug
[alintal si tu smug]

Pa`pa

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Aparentele insala raaaau de tot uneori.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Iubirea e pe meritate? Baftă!

| SperanteSpulberate a răspuns:

Da, de ce nu?, dar nu intotdeauna sa pui suflet in relatie, pentru ca am patit-o si., mi-a frant inima pentru mult timp, eu iti zic sa nu pui suflet in relatie numai dupa 3-4 luni...
Bafta si Sarbatori Fericite!

| κλάους a răspuns:

Pai da... de ce nu? Dar acum o sa iti pun si eu o intrebare: Tu il iubesti pe el? El degeaba te iubeste te ia in brate si te alinta daca tu il lasi sa faca chestile astea doar sa nu il superi/ranestihappy

| smileforme a răspuns:

Merita daca tu simti ca faptele lui sunt sincerewinking

| cristinaiub a răspuns:

Nu

| INeverStopLoving a răspuns:

Da insa conteaza daca el este alaturi de tine si la rau, nu numai la bine. Prin asta el iti demonstreaza ca chiar tine cu adevarat la tine si ca te iubeste. Genul asta de oameni sunt oameni de baza pentru. o relatie stabila.

| GoGoSHiKa explică:

El imi zice asta cum vam spus mai sus dar ideeea e ca sta cu o fata la misto deci nu e pe bune relatia lor sh imi spune ca ma iubeste pe mine cand ii spune ei ca o saruta e ea i se gandeste la mine... nu stiu ce sa mai cred nu stiu sh cum a spus si "sperante spulberate" 3-4 luni as fi vrut eu am pus suflet multtt in primele 2 saptamana. deci nu stiu ce sa faccc help va rog mersi anticipat:X:X:X:X:X

| GoGoSHiKa explică:

Am facut cum ati spus voi nu am mai dat nicun semn de viata etc. sh el nu a putut rambda mai mult de o sat. astazi m'a sunat:X

| deea17_7351 a răspuns:

Conteaza f mult cum se poarta in alte situatii...ca poate sa fie lapte si miere si daca se enerveaza mai rau poate sa isi arate advarata fata!

| crystynaradu a răspuns:

Asta inseamna ca te iubeste si ca vrea ca tu sa fi cu el, eu iti sugerez sa ii dai o sansa.Cine stie poate dupa ce il cunosti o sa-ti placa si tie de el cum ii place si lui de tine.

PaPa

| maryanreparu a răspuns:

Depynde daca o sympty tu cand iti zyce te yubec daca este dyn tot sufletul daca nu nu se meryta