| Krosa a întrebat:

Buna TPU prietenul meu mi-a spus ca ma iubeste si ca tine la mine etc. la inceput de august a spus astea si bine pe parcurs imi mai spune frumoaso etc. si eu i-am spus ca il plac doar ca prieten acum o saptamana el a plecat in Italia credeti ca ma mai iubeste? dar poate sa ma mai iubeasca pana vara care vine?

Funda Voturi!

Răspuns Câştigător
| Copiliţă a răspuns:

- Depinde și de tine, de cum te porți cu el, dacă mai vorbiți și depinde și dacă alta o să facă astea mai bine ca tine... dar dacă teiubește, te va iubii și peste 3 ani :3.

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu se stie.Depinde ce intalneste pe acolo.Depinde daca se intoarce.Nu poti sa stii ce va aduce viitorul.

| Criterion a răspuns:

Ar putea, sigur. Daca el a spus ca te iubeste. Vreau sa cred ca iubirea rezista distantei si timpului. De ce nu?

| AndreeeaConstantin a răspuns:

A fi sau a nu fi? Asta-i intrebarea? Eu o sa fiu sincera si o sa iti spun ca nimic nu e sigur. Nu iti seta asteptari prea mari sa nu fii dezamagita apoi. happy

| Filip_Razvan_1998 a răspuns:

Daca chiar te iubeste va veni innapoi. Desigur ca poate sa te iubeasca dar acum depinde si de ce este pe acolotonguehappy.

| tumy a răspuns:

Pai daca te iubeste cu adevarat poate te va iubi pana vacanta urmatoare, doar daca nu se va indragosti de alt cineva in Italia pana atunci