| ANDU_6620 a întrebat:

Faza e ca nu prea stiu ce sa fac, la ce liceu sa merg(Bacau)Media mea in fiecare an a ft 9.94sau 9.91 si nu stiu ce sa aleg oare la ce liceu?
P. S. Iubesc romana si imi place sa scriu poezie nu imi place matematica si chimiabig grin Please help

2 răspunsuri:
| Insomnii a răspuns:

Slut si eu sunt din bacau si am aceeasi problema dar mie imi place geografia si istoria si urasc matematica, chimia si fizica.
Ai putea sa dai la Alescandri la filo (faci romana si latina foarte multa) Sau la pedagogic, Ferdinand etc... Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ceea ce spui tu ar trebui sa mergi la stiinte sociale.
Si eu am facut aceeasi alegere.Iar din clasa a XI-a nu mai faci chimie, biologie, fizica, desen, muzica, ci stiinte. Daca mai ai nevoie de alte informatii iti stau la dispozitie. ^_^