| anyia a întrebat:

Ma adresez acum celor din Suceava. O sa trebuiasca sa aleg un liceu pe care sa-l urmez si sunt cam nehotarata in privinta acestui lucru. Media pe clasele V-VIII e mare iar la examene o sa ma descurc, pentru ca sunt pregatita la ambele materii. Faza naspa e ca imi place si matematica, si lb. romana si nu prea stiu ce sa fac. Help me please:d

1 răspuns:
| continutfragil a răspuns:

Eu spun sa alegi mate-info deoarece iti dezvolta mai tare mintea si o sa te ajute mult.Aici toti copiii invata foarte bine si de aceea o sa ai initiativa sa inveti si tu la fel si sa fii printre primii la invatatura.In plus cu acest profil te poti descurca in viata si ai multe optiuni la facultate.Din cate am vazut majoritatea persoanelor recomanda acest profil.