| alexutza222 a întrebat:

Fetelor vreau sa va intreb daca am vreo problema. pentru ca menstruatia imi vine din 22 in 22 de zile. mi-a venit de un an dar inainte nu aveam un calendar si nu stiam, insa de cand imi notez am obs ca imi vine din 22 in 22 de zile. oare am vreo problema. tin sa mentionez ca mi-am facut niste analize prin feb, iar asta am remarcat de prin ian.

Răspuns Câştigător
| olinka_1152 a răspuns:

Nu aceasta nu-i nici o problema,,e ceva normal,ca citeodata noi fetele mai avem dereglari cu ciclu el poate sa nu ai o luna,,si apoi sa se inceapa,, dar ca merge asa,, stai linistita nu-i nimic grav.