| Elenaa88 a întrebat:

Am si eu o problema fetelor. trebuia sa imi vina menstruatia pe 10 asa si suntem deja in 19 si tot nu mi-a venit. ma mai doare putin spatele din cand in cand dar sunt ingrijorata de ce nu imi vine. mentionez ca mi-am inceput viata sexuala. mi-am facut 3 teste un test dupa a doua zi in care am observat ca imi intarzie si mi-a iesit negativ si inca 2 acum 2-3 ziledeci dupa 6 zile de intarziere si tot negative mi-au iesit. mentionez ca ultimul contact sexual a fost acum 2`3 saptamani asa iar fata de la farmacie mi-a spus ca pot folosi testele inca din prima zi de intarziere a menstruatiei. astept poate o sa imi vina daca nu am sa ma duc la un control joi sa vad despre ce e vorba. sa fie oare si pe baza de stres de nu imi vine odata?sad

Răspuns Câştigător
| ancu1546 a răspuns:

Depinde,poate să fie şi din cauza stresului, dar nu ai precizat dacă ultimul contact sexual a fost protejat sau nu.