| alexutza222 a întrebat:

Fetelor vreau sa va intreb daca am vreo problema. pentru ca menstruatia imi vine din 22 in 22 de zile. mi-a venit de un an si atunci era tot din 22in 22 de zile. OAre am vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Andrada1 a răspuns:

Depinde de femeie. Si de organism. Daca atata timp ti-a venit asa. Nu vad unde sa fie problema. Bafta :*

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Este perfect normal daca intr-adevar ai dubi cu privire la acest subiect cel mai bine ar fi sa te tuci la un ginecolog

| Octa_6104 a răspuns:

Nu cred, deoarece in prima perioada la unele fete ciclul este neregulat. Gasesti detalii pe www.noifetele.ro

| Amy a răspuns:

Nu.este chiar bine.nu ai nici o problema.

| fluturas a răspuns:

Nu e nicio problema, iti vine regulat, deci e ok, oice ciclu intre 21-28 de zile e normalwinking