| DiannaDi a întrebat:

Mi-a venit menstruația mai repede cu 5-6 zile. Nu mi s-a intamplat asta niciodata. Oare e vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jessica1235 a răspuns:

Mie întotdeauna îmi vine cu una sau doua zile mai repede, nu cred ca e vreo problemă

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Pana acum ti-a venit regulat? Mie nu imi vine regulat niciodata, in fiecare luna cu cateva zile inainte fata de data lunii precedente.