| AndreeaCatalinaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot scapa de cosurile de pe fata, pentru ca am fruntea aproape plina de cosuri acum pentru ca am crescut...si nu stiu cu ce ma pod da deoarece am 10 ani si ceva si nu stiu ce mi s-ar recomanda.Asta este tot. O zi buna!:*

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa mergi la un medic dermatolog si in functie de tenul tau iti va prescrie un tratament adecvat. Nu te lua dupa ce anume folosesc altele ca tie s-ar putea sa nu iti faca bine, ci din contra sa iti faca si mai rau.

3 răspunsuri:
| iTzRake a răspuns:

Poti incerca de la firma Himalaya Herbals Acne-N-Pimple Cream

| No a răspuns:

Eu folosesc baton corector purificator de la Gerovital Plant .la mine functioneaza happy
P.S. 1. Nu pune mana murdara pe fata
2. Da-ti uneori cu spirt
3. Foloseste prosoape curate
4. Bea multa apa
5. Da-ti cu baton corector ( la mine functioneaza winking )
6. Stai mai mult la aer curat
7. Fi optimista, o sa-ti treaca ! Asta-i varsta la care la toti ne mai apar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curatati fata cu sapun pentru fata an fiecare zii seara dat cu lamaie si las-o sa se usuce poti folosi crema virginia eu de aia folosesc si e buna mai poti folosi apa oxigenata pentru a le dezinfecta dar nu le sparge