Întrebare recomandată | pWd a întrebat:

Ma numesc Denis si am o problema. La varsta mea de 11 ani (mai sunt doar 3 Luni pana fac 12) am o probema legata de acnee ( cosurile). Eu am jumatate de fata plina de cosuri si nu stiu cum sa scap de ele. Am incercat aproape orice, eu cu parintii mei am investit in toata treaba asta peste 100 de lei si nimic. Daca stiti vreun remediu natural sau ceva va rog spuneti-mi-i ca nu mai pot scapa de el. Raspunsul castigator primeste Funda. Va multumesc Tnx

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Este importanta si igiena aici. Foloseste apa si sapun cand te speli pe fata. Seara foloseste zeama de lamaie, eu asa am scapat rapid de cosuri.

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Isotrexin

| NoNameInAction a răspuns:

Salut! Si eu am avut o problema asemanatoare cu a ta. Este un fel de solutie pentru cosuri, e foarte buna am folosit-o si eu si da roadebig grin Se numeste ClearSkin de la Avon. Bafta!

| pWd explică:

Cg