| :X:X a întrebat:

Buna joc si eu jocul ala IMVU dar nu inteleg nimic thinking cum se joak si ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Buna.

imvu este un joc in care poti comunica cu oameni din toata lumea(persoane de orice varsta)

se comunica mai mult in engleza, dar sunt si multe pers din romania

si iti poti imbraca papusa cum vrei u si poti face credite pentru ati cumpara haine, accesorii, mobilier, case

iti poti face pagina de imvu cum vrei u, adica sa-ti pui diferite fundaluri colorate

sper ca ti-am fost de ajutor. daca mai ai nevoie dai mesaj privathappy:*