| Roxii a întrebat:

Ce trebuie sa faci in jocul numit imvu? cineva mi la recomandat dar nu mi-a dat explicatiile necesare

5 răspunsuri:
| Roxii explică:

Ms

| iamaprincess a răspuns:

Pai e ceva gen lume virtula, in primul rand iti creezi un avatar(http://www.imvu.com/signup/index.php), dupa care poti sa incepi sa ti-l personalizezi atat avatarul cu haine, accesorii, frizuri, machiaj dar si camera ta toate astea desigur trebuie platite cu,, credits'' pe care ii strangi fie pri mafia(nu stiu daca mai merge, dar oricum trebuie sa iti schimbi tara, alegand ussa http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html )fie prin e-mail(confirmare), facebook(creerea unui cont, dar si prin animal) dupa ce ti-ai personalizat avatarul intri pe paginile de chat unde vorbesti cu alte persoane pe care ii poti chema in camera ta:X
sper ca te-am lamurit!
distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu nu e un joc. e un chat 3dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi te imbraci misto sa ai kati mai multi kb sa te distrezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e joc