| LoveMusic a întrebat:

Vă jucaţi IMVU? Eu sunt începătoare. Vă place jocul? Ce trebuie să faci?

Răspuns Câştigător
| portocalăăă a răspuns:

Da, ma joc, si este destul de bun.Mai intai:
1.Primesti 1000 credits de la ei, pentru inceput. Tu ai un meniu acolo. Ii dai la chat now, urmezi niste instructiuni, si castigi inca 1000. Apoi, te duci la shop, te imbraci cum vrei tu, doar sa te incadrezi in banii dati.
2. Te duci la chat rooms si intri in ce camera vrei.Acolo te vei impretenii cu alti si-ti vei gasi un iubit.
3. Daca vrei, poti sa te duci la pets, tot la meniu, iei un caine, si ii dai sa manance din 2 in 2 ore.Vei gastiga intre 15-20 credits la o hranire.
Succeshappy
Fundita?