| BeBo a întrebat:

Buna!

la noi in scoala se face un concurs de majorete s noi avem putine miscari d dans si aem meodia aia a lu corina queres una adentura si dansu il facem vineri si ati vazut melodia este cam lunga si noi avem un dans de 1 minut sau 40 d secunde laughing

spuneti-mi si mie niste miscari care sa s epotriveasca s la melodie va rog eu frumos ca noi suntem cea mia proasta clasa din scoala s cea mai rea s nu suntem multe fete ca avem in total 16 cpii in clasa si unele clasa au un dans de te lasa masca si noi suntem praf laughing

va rog frumos!

Fundda normal :*:*:
love struck

Răspuns Câştigător
| GuitarGirl a răspuns:

Pai incercat sa faceti pe roboti sau niste miscari de grup gen una se lasa jos iar celelarte se pun in spatele ei tot in ordine crescatoare sau mai puteti face si ceva mai sexi cum ar fi sa va puneti pompoanele jos si sa va luati un evantai si sa faceti diferite miscari cu el cum ar fi sa :2 fete tin mainile, una se urca de mainile lor cu picioarele iar celelalte isi fac vant cu evantaiele.Cred ca asta ar fi, incercati sa va folositi si de alte obiecte sau de parteneri.Mai puteti face podul iar una sa treaca pe sub.Mai puteti face miscari de hiphop. Noroc.Va tin pumnii pe vineri.